تاریخ امروز
پیوند ها
  موضوعات
  محبوب ترین مطالب
  جدید ترین مطالب
  مدل مانتو شیک زنانه 2018-2019

  http://rozup.ir/view/2654664/Untitled-2.gif  خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
  بکوریتی

  کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

  فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

  به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

  خرید بک لینک

  اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

  بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

  بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
  تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

  سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

  خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

  پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

  خرید بک لینک

  سفارش افزایش اتوریتی

  اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

  افزایش ورودی گوگل

  افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

  بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

  اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

  نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
  آموزش دوخت مانتو زنجیری


  بانوکده

  برش:

  تکه های الگو را از نقشه کپی کنید.تکه های سه جاف جلو و در جیب و کیسه جیب را از تکه 1 به صورت قطعاتی جداگانه کپی کنید.

  سجاف پشت را از تکه 2 کپی کنید.الگو ها را با توجه به خط راه آنها روی پارچه پهن کنید.طوری که خط راه موازی با حاشیه پارچه باشد.

  1 سانتی متر برای درزها و لبه ها و 3-4 سانتی متر برای درزهای پهلو اضافه درز بگزارید.

  خطوط و علائم الگو را به پارچه منتقل کنید.

  لایی چسب:قسمت خاکستری موجود در شکل چیدمان الگو را لایی کنید.


  مراحل دوخت:

  هر کدام از قسمت های در جیب لایی شده را روی یک تکه در جیب بدون لایی قرار دهید و به فاصله 1 سانتی متر از لبه ها به هم بدوزید.طوری که روی آنها به سمت هم باشد.لبه ای که به لباس دوخته میشود بازبگذارید.

  در جیب را به رو برگردانید و اتو کنید.سپس آنرا به فاصله 0.5 سانتی متر از خط علامت گذاری شده روی تکه جلو بدوزید.

  طوری که لبه دوخته شده آن به سمت لبه جلو قرار گرفته باشد.سپس خط علامت گذاری شده برای جیب را برش بزنید و 1 سانتی متر قبل از انتهای خط به صورت اریب تا انتهای خط دوخت چرت بزنید.

  در جیب را به سمت پهلو برگردانید و اتو کنید.لبه های بریده شده دهانه جیب را به لبه دو کیسه جیب بدوزید.کیسه های جیب را روی هم بگذارید و دور تا دور آنها را به هم بدوزید.

  روی در جیب از کنار لبه های بالا و پایین آن بدوزید.تکه های جلو و پشت را از درزهای پهلو و سرشانه به هم بدوزید.

  تکه های یقه را روی هم بگذارید و از لبه های بیرونی به هم بدوزید طوری که روی آنها به سمت هم باشد.یقه را به رو برگردانید و اتو کنید.به فاصله 7 میلی متر از لبه های بیرونی یقه رو دوزی کنید.یقه را به لبه یقه لباس کوک بزنید

  تکه های سجاف را از درزهای سرشانه به هم بدوزید.لبه های داخلی سجاف را پاکدوزی کنید.سجاف را روی لبه های جلو یقه قرار دهید طوری که روی لباس و سجاف به سمت هم باشد..پس از روی خط دوخت لبه های یقه و جلو بدوزید.سجاف را به سمت داخل برگردانید و اتو کنید و به فاصله 7 میلی متر از لبه های جلو رو دوزی کنید.

  دو تکه پاگن سرشانه را روی هم بگذارید و لبه های بلند و مثلثی آنرا به هم بدوزید طوری که روی پارچه ها به سمت هم باشد.پاگن را به رو برگردانید و اتو کنید.به فاصله 7میلی متر از لبه های دوخته شده پاگن رو دوزی کنید.

  لبه باز پاگن را روی لبه حلقه آستین بگذارید و کوک بزنید طوری که درز سرشانه وسط پاگن قرار گیرد.نوار روی پاگن سرشانه را از وسط در راستای طول تا کنید طوری که روی آن به سمت داخل باشد و به فاصله 1 سانتی متر از لبه تا شده بدوزید.

  نوار را به رو برگردانید و اتو کنید نوار را وسط درز شانه قرار دهید و به صورت یک حلقه بدوزید.بزرگی حلقه باید به اندازه عرض پاگن باشد تا پاگن بتواند از آن عبور کند.

  پاگن های آستین را همانند پاگن های سرشانه بدوزید.لبه باز پاگن را روی لبه درز زیر آستین بگذارید و کوک بزنید به طوری که لبه پایین پاگن روی خط علامت گذاری شده در لبه پایین آستین قرار بگیرد.

  درز زیر آستین را بدوزید .لبه پایین آستین را به سمت داخل اتو کنید و با دست پس دوزی کنید.انتهای پاگن را به سمت پشت برگردانید و از زیر در جای خود بدوزید. لبه بالای آستین را خرد بدهید و به حلقه آستین بدوزید.

  لبه پایین لباس را پاکدوزی کنید سپس آنرا به سمت داخل اتو کرده  و از کنار لبه تا شده بدوزید.در انتها روی لبه های جلو لباس دکمه  جفتی فلزی بدوزید.

  برای تزیین لباس میتوانید چند حلقه فلزی روی لبه جلو لباس پرچ کنید و یک یا چند زنجیر تزیین از آن عبور دهید

  بانوکده

  نویسنده نویسنده : تاریخ : 1393/01/29 تاریخ
  کد :36947

  تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://art20.parspa.com/ مي باشد

  خرید : بک لینک
  میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا