تاریخ امروز
پیوند ها
  موضوعات
  محبوب ترین مطالب
  جدید ترین مطالب
  مدل مانتو شیک زنانه 2018-2019

  http://rozup.ir/view/2654664/Untitled-2.gif  خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
  بکوریتی

  کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

  فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

  به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

  خرید بک لینک

  اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

  بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

  بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
  تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

  سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

  خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

  پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

  خرید بک لینک

  سفارش افزایش اتوریتی

  اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

  افزایش ورودی گوگل

  افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

  بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

  اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

  نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
  آموزش دوخت چادر شالی


  قسمت جلو چادر شالي معموال داراي يقه هفت مي باشد و همچنین خط مرکزي جلوي آن را توسط دکمه و يا زيپ مي توان مهار کرد.

   

   

   

  مقدار پارچه مورد نياز:

  - پارچه با عرض 150 سانتيمتر يا بيشتر 4/5 الي 5 متر
  - پارچه با عرض 120 سانتيمتر 5 الي 5/5 متر * پارچه با رنگ متفاوت جهت استفاده داخل شال 60 الي 70 سانتيمتر
   

  نحوه كشيدن قسمت جلوي الگوي چادر شالي :
  * نكته : مراحلي که جهت کشيدن الگوي چادر شالي توضيح داده مي شود را مي توانيد مستقيما بر روي پارچه پياده کرده و برش بزنيد، ولي توصيه ميشود در صورتي که براي اولین بار اين کار را انجام مي دهيد حتما الگوي تنه را ابتدا بر روي کاغذ الگو کشيده و سپس بر روي پارچه نهاده و برش بزنيد.
  هنگامي که مهارت کافي را بدست آورديد مستقيما
  خطوط را بر روي پارچه طراحي کنيد.

  1- ابتدا دو خط عمود بر يکديگر بر روي پارچه کشيده و نقطه تلاقي آنها را نقطه O بناميد.(تصوير1)
  2- از نقطه O بر روي خط طولي به اندازه طول قد شخص مورد نظر از وسط سرشانه تا مچ پا  علامت زده و آن را نقطه A بناميد.
  3- از نقطه O بر روي خط عرضي به اندازه يک چهارم دور باسن + 10 الي 12 سانتي متر عالمت زده و آن را نقطه B بناميد.
  4- از نقطه A وهمچنین از نقطه B خطوطي عمود رسم کرده تا در نقطه C همديگر را قطع کنند.
  5- از نقطه B بر روي خط OB به اندازه 10 سانتي متر جدا کرده و آن را نقطه D بناميد.


  6- از نقطه B بر روي خط OC به اندازه 13 الي 15 سانتي متر جدا کرده و آن را نقطه E بناميد.
  7- نقاط D و E را توسط خط کش به همديگر متصل کنيد، سپس از وسط اين خط 1 سانتي متر بيرون رفته و خط يقه را طراحي کنيد.  (تصوير1)
  8- از نقطه O بر روي خط OA به اندازه 10 الي 13 سانتي متر جدا کرده و آن را نقطه F بناميد. خط سرشانه و روي آستني
  9- خط DG برابر است با قد آستین از کنار گردن تا مچ دست. (تصوير2)
  10- از نقطه G خطي عمود بر خط DG رسم کرده و نقطه H رابه اندازه 13 الي 16 سانتي متر بر روي آن مشخص کنيد.خط GH برابر است با اندازه مچ دلخلواه
  11- نقطه H را موازي با خط OB امتداد داده تا نقطه K را بر روي خط OA قطع کند و آستین را تشکيل دهد. جهت آزادي بيشتر در زير دست اين خط را توسط يک منحني ملایم در نقطه K رسم کنيد. (تصوير 2)

   

   
  نحوه كشيدن قسمت پشت و شال در چادر شالي :
  1-براي كشيدن الگوي پشت چادر از همان الگوي جلو استفاده ميكنيم با اين تفاوت كه هلال گردن در پشت اين مدل طراحي منيشود، يعني از نقطه B مستقيما شال را طراحي مي کنيم. (تصوير3)
  2 -از نقطه B در امتداد خط BC خطي کشيده و اين خط را در فاصله 45 الي 50 سانتي متري نقطه M بناميد.(پهناي دلخواه شال)
  3-خطي عمود بر خط BM رسم کرده به طول 120 الي 150 سانتي متر  (نقظه p)
  4-نقطه P وهمچنین از نقطه B خطوطي عمود رسم کرده تا در نقطه N همديگر را قطع کنند.
  5-مسطتيل BMPN قسمت شال اين مدل چادر را تشکيل مي دهد.  (تصوير 3)  

  روش دوخت چادر شالي :

  اگر تمايل داريد چادرتان را مانند مدل طراحي شده ما بدوزيد ابتدا بر طبق روش توضيح داده شده چادر را برش بزنيد، سپس ابعاد شال برش خورده را از طول باضافه 35 سانتي متر کرده و از پارچه اي با رنگ متفاوت مجدد برش بزنيد. در صورتي که مرکز پشت را بر روي دولاي باز برش زده ايد ابتدا آن را چرخ کرده و سپس شال مجزا را از سمت رو بر روي محدوده شال چادر اصلي قرار داده ودور تا دور آن را بغير از قسمت گردن پشت چرخ کرده و پس از برگرداندن اتو کنيد.
   
  قسمت جلو چادر را بر روي قسمت پشت قرار داده و خطوط سرشانه و روي دست و همچنین زير آستین و درزهاي پهلو را چرخ کرده و اتو کنيد. در آخر نيز اضافه درز شال داخلي را در قسمت گردن به لايه زيرين پس دوزي کنيد. در صورتي که قصد داريد چادر شالي ساده اي تهيه کنيد ابتدا درزها را چرخ و اتو کنيد، سپس اطراف شال را اورلوک کرده و به دخلواه آن را تزيني کنيد.

   


  برچسب ها: آموزش دوخت چادر شال دار - بیتوته , چادر - الگو و مدلهای دوخت چادر , دهکده ی حجاب - چادر , آموزش خیاطی [بایگانی] - صفحه 2 - اموزش دوخت لباسهای محلی , اموزش دوخت مانتو مدل جدید , یک مدل چادر فارسی - صفحه اصلی فیلم و انیمیشن - تبیان , مقالات پوشاک | آموزش دوخت، مدل لباس، دانستنی های پوشاک , اموزش دوخت چادر جلابيب - فروشگاه اینترنتی حجاب- حریم ریحانه ,
  نویسنده نویسنده : تاریخ : 1393/01/24 تاریخ
  کد :36131

  تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://art20.parspa.com/ مي باشد

  خرید : بک لینک
  میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا